conti_htd5950_400
conti_htd5950_400_2
conti_htd5950_400
conti_htd5950_400_2
CONTI HTD 950 5M SLEEVE 480MM Conti Synchrobelt tandriem - HTD5950-400
 0,86 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 19/05/2026
millimeter
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 400.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 950
  • Steek: 5 mm
  • Wikkelbreedte: 400 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Aantal tanden: 190
  • Materiaal (koord): Glas
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858179786
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD5950-400
Lengte
950
Steek
5 mm
Wikkelbreedte
400 mm